Labiausiai rekomenduojami
mokesčių patarėjai Lietuvoje
 

Mantas Ranonis 
„Girteka“ grupė

 
„MERITS įvardinčiau kaip išskirtinius profesionalus mokesčių srityje. Puikus savo srities išmanymas, gebėjimas pasiūlyti nestandartinius sprendimus šią komandą išskiria iš kitų konsultantų tarpo.“ 

 

Asta Baltušienė 
„Švyturys-Utenos alus“

 
"Pasirinkome MERITS dėl asocijuotų asmenų kainodaros dokumentacijos parengimo. Įsitikinome, kad MERITS sugeba sudėtingus dalykus pateikti ir suformuluoti paprastai ir aiškiai. O tai - profesionalumo ir kokybes ženklas."  

 

Rimvydas Povilaitis 
AB „Audimas“

 
„Iš MERITS profesionalų komandos visuomet operatyviai gauname aiškią informaciją bei kvalifikuotus patarimus mokestiniais klausimais. Jie pateikia argumentuotus sprendimus ir įžvalgas esamoms situacijoms, įvertint įvairiapuses galimas rizikas.“ 

Praktikos grupės ir jų vadovai
Mokestinių problemų sprendimas ir atstovavimas

Reikšmingų mokesčių rizikų valdymas, iškilusių problemų sprendimas, atstovavimas prieš VMI ar kitas institucijas. Skubi pagalba klientams visais su mokesčiais susijusiais klausimais.

Praktikos grupės vadovas: Gintaras Juškauskas
Patirtis mokesčių srityje: 25 metai

SUSISIEKITE >
Verslo struktūros ir tiekimų grandinės optimizavimas

Įmonių grupės nuosavybės struktūros modeliavimas, tiekimų grandinės struktūrizavimas, bendro mokesčio tarifo mažinimas ir galimybių lanksčiai reaguoti į verslo situacijas užtikrinimas.

Praktikos grupės vadovas: Andrius Kavoliūnas

Patirtis mokesčių srityje: 16 metų

SUSISIEKITE >
Strateginis mokesčių rizikos valdymas

Operatyvus kliento darbuotojų konsultavimas, mokesčių peržvalgos, asocijuotų asmenų kainodaros pagrindimas, mokesčių rizikos valdymo užtikrinimo paslaugos.

Praktikos grupės vadovė: Alma Kvederienė. 
Patirtis mokesčių srityje: 24 metai

SUSISIEKITE >
Mokymai ir kvalifikacijos kėlimas finansininkams

Mokymas ir konsultavimas kasdieniais mokesčių klausimais, seminarų ir mokymų organizavimas, abonementinė paslauga vyr. buhalteriams "Mokesčių SUFLERIS". 

Praktikos grupės vadovė: Rūta Zaikauskienė. 
Patirtis mokesčių srityje: 21 metai

SUSISIEKITE >
Kitos veiklos sritys
 

Koncentruota žvalgybinė-konsultacinė informacija aukščiausio lygio vadovams ir finansų vadovams. Seminarai, tiesioginės transliacijos, veiksmų planai ir kt.

www.zvalgas.lt

 

Kasdienės konsultacijos, seminarai, tiesioginės transliacijos, naujienų apžvalgos ir naudingi patarimai vyr. buhalteriams.

www.mokesciu-sufleris.lt

UAB „MERITS“ Gedimino pr. 54B, 01110 Vilnius, Lietuva. Įmonės kodas: 301678932. PVM kodas: LT100003987315.
Mūsų kontaktai susisiekimui